| radux3 a întrebat:

As vrea sa stiu daca extraoptiunea web'n'walk de la Cosmote MERGE PE Samsung Galaxy S i9000? din cate am vazut aici:http://www.wnw.ro/telefoane_compatibile_webnwalk.html, telefonul meu nu se gaseste in lista telefoanelor compatibile web'n'walk. Asta inseamna ca nu pot sa folosesc aceasta extraoptiune? mS, dau fda...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum sa nu mearga!? CE vezi acolo sunt telefoane vechi! Tu ai un telefon model nou si de aceea nu il gasesti acolo! MERGE!
Majoritatea telefoanelor de acolo nu au wireless si de aceea sunt mentionate la web'n'walk si Opera Mini.