| Ciausescu_Petrisor_1993 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Samsung galaxy j5 2016 a primit update la Android 7.0?

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Nu, cel putin la mine, e 6.0.1.

| bAnDiTu a răspuns:

Salut, Samsung J5 2016 va primi în curând update oficial la Android 7 și în România, momentan a primit în alte țări și anume: Republica Cehă, Italia, Grecia, Tailanda, Cambodia, Vietnam, Indonesia, India, Rusia și Polonia.
Eu am reușit să îmi instalez Android 7.1.1 oficial pentru Rusia și funcționează perfect fără niciun fel de problemă, are înclusă și limba Română.
Am făcut un tutorial pas cu pas cum să instalezi Android 7.1.1 pentru J5 2016 și îl poți găsi aici: ...sm-j510fn/

| postolache69 a răspuns:

Android Nuga 7.0 pentru SAMSUNG J5 2016 apare in Romania din 18 septembrie.

| SmArTy90 a răspuns (pentru postolache69):

Te-ai inselat...