| erichlemny a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate instala windows 8.1 pe o tableta android, pentru ca nu as vrea sa imi iau o tableta windows scumpa.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Stau si ma uit la primul raspuns, cica windows 8 si 8.1 sunt cele mai bune, inseamna ca nu ai folosit vreodata windows vista eu am windows 8 si sunt mult mai multumit decat de 7.https://www.youtube.com/watch?v=vvw9CMMlDJ4 uite aici cum sa faci.

| MariuS88c a răspuns:

In primul rand windows 8, 8.1 etc. sunt cele mai slabe window-suri nu merita sa faci asa ceva.
si pentru intrebarea ta nu prea e posibil.