| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se vede bine filmarile la un telefon cu 5 mpx care filmeaza 1080p? Adica se vad clare daca le incarca pe youtube?
Ce parere aveti de Allview Viper L si Allview P6 life care filmeaza mai bine si voi ce ati alege dintre ele doua?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Se va vedea destul de clar dar nu va fi Full Screen! Va trebui sa-l convertesti sa fie full in rezolutie : 1280x720! Bafta!

| DAnc3 a răspuns:

Acele modele filmeaza execrabil, daca vrei telefon cu o camera buna recomand Sony, eu am un xperia m2 si filmeaza super.