| Inna2003 a întrebat:

As vrea sa stiu daca tableta Samsung Tab S5e 2019 suporta vreun Stylus Pen? Daca da, m-as bucura enorm sa stiu si care. Si in cazul in care va pricepeți, ceva diferente intre Tab S4 si Tab S5e (nu ma refer la acele detalii, specificatii ce le gasesc pe net). ​

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

De suporttat suporta, de obicei gasesti pe Amazon de vanzare.

Best Stylus: Adonit Dash 3 ($38 at Amazon)
Samsung's "budget" tablet: Samsung Galaxy Tab S5e ($398 at Amazon)
Get the S Pen support: Samsung Galaxy Tab S4 ($530 at Amazon)