| alexandruliviu a întrebat:

As vrea sa stiu un singur lucrubig grin doream la inceput sa imi cumpar un modem pe Vodafone sau pe Orange dar pe abonament e cam scump si banii sunt cam putini. Am vazut prin diverse magazine modem, viteza destul de buna de la Orange, cosmote, Vodafone. Daca cumpar un modem de la magazin trebuie sa platesc in fiecare luna cate o suma de bani sau modemu devine al meu personal iar eu pot sa imi pun o cartela de Vodafone sau Orange si sa activez internetul cand doresc?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Depinde de fiecare producător, du-te şi întreabă iar ei îţi vor spune.