| tzori a întrebat:

As vrea sa va intreb care telefon este mai bun in jocuri vreau sa îmi cumpăr unul si nu stiu ce sa aleg dintre cele 2 telefoane Allview P7 Xtreme sau Allview X2 Twin. Vreau doar sa îmi spuneti care se descurca mai bine in jocuri nu sa îmi aratati alte telefoane doar sa îmi spuneti care este mai bun in jocuri. Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca Allview X2 Twin m-am uitat la niste comparatii una alta, etc, este mai bun, la camera la rezolutie, la procesor frecventa, memoria poti sa ii pui card pana la 32 sau 64 gb este altfel.

| tzori explică (pentru anonim_4396):

Pai xtremul are 1.7 si twin 1.4 ghs la frecventa duce mai mult xtremul. Daca poti sa îmi explici de ce twin este mai bun mersi.