| biaden2008 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce ati alege:
Samsung Galaxy S4 VS PlayStation 4!
Vreau sa imi cumpar ceva dintre aceste doua dar sunt indecis, voi ce ati alege si de ce.

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce mobil ai? Ca daca ai telefon caramida, iti iei S4.

| biaden2008 explică (pentru LTAA):

Aveam Vodafone Smart 2 dar l-am pierdut =)

| Sarcopt a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie mai mult. Iați un S4 şi pe parcurs un PS4. Eu dețin un S4 şi prin decembrie vreau să îmi iau un PS4(poate îl găsesc cu două manete)...o seară plăcută

| 2BeCristi a răspuns:

Ia-ti u Xperia Z3 si dupa aia un PS4 ca poti juca jocurile de ps pe telefon, prin stream video.
https://www.youtube.com/watch?v=HEHgkNpf4Fg

| cosmin76 a răspuns:

Am2colegi care au s4 si se plang de el ca se incinge repede si merge greu... clar as aege ps4

| LTAA a răspuns (pentru cosmin76):

Pai trebuie neaparat S4, cauta alternative. Cum suna One m7 sau Xperia Z?

| Ovidiu1Mihai a răspuns:

PS 4 Nu se merita S4.

| biaden2008 explică (pentru Ovidiu1Mihai):

Sa aleg ps4?
as vrea sa cumpar si gta 5 pentru el se merita?