| Ghitahoinaru a întrebat:

As vrea si eu un program de decodat iphone 4? gratis daca se poate big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te la service! Daca nu ai mai facut jailbreak! Daca ar fi asa usor astia de la service ar murii de foame! nu exista numai un program de resoftat si nu circula free pe internet iar Redsnow (care face resoftarea) este inca la versiunea Beta (deci trebuie sa mai astepti )!

| spike404 a răspuns:

Mai asteapta vreo 2 luni pana apare o versiune stabila a softului de la iPhone(pana atunci nu-ti recomand sa faci jailbreak).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici pana una alta si gasesti tot ce vrei despre iphone in general si produse Apple. are si niste tutoriale bune incat chiar daca nu esti specialist le poti rezolva. documenteaza-te astfel incat sa poti lua decizia cea mai avantajoasa http://www.zaone.ro/