| Slendăriț a întrebat:

As vrea si eu un site care(sa va explic):Sa scrii undeva un cuvant si apoi sa iti dea alte cuvinte care rimeaza cu acesta. Exista asa ceva? Daca da imi trimiteti si mie site-ul/site-urile cele pe care le gasiti?
PS:Mi-ar placea daca ar fi mai multe.Doar daca ati gasi.

Răspuns Câştigător
| Slendăriț explică (pentru vladutz333):

Daca nu o sa mai rtaspunda nimeni la aceasta intrebare in afara de tine.O sa-ti dau tie funda.
Iar BONUS daca ai fi singurul iti dau un vot folositor.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In afara de dictionarul de rime mai exista si dexonline.ro. La cautare scrii * si ultima silaba din cuvantul la care cauti rima si o sa-ti dea multe cuvinte care rimeaza. De ex. vrei rima la mama, scrii la cautare *ma. Numai bine!