| Bernii a întrebat:

Asa deci, unii mai fac si misto. faza era ca nu mi-a trimis toata intrebarea.Asa ca problema mea este ca avand un iphone 6 s plus,cand ridic volumul in loc de sunet imi scrie casti,cand ma suna cineva nu aud ce vorbeste doar daca pun castiile sau dau pe difuzor, plus orice videoclip difuzat este "mut" nu pot sa aud sunetul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta am avut-o și eu (iPhone 6 s) dar am ținut telefonul închis câteva ore și apoi când l-am repornit nu mai acea nimic. Nu știu de la ce este dar poți face la fel

| KeyoAsurame a răspuns:

Daca este nou poti folosi garantia telefonului iar daca nu ai garantie cauta un service de telefoane specializat
nu service-uri la colt de strada
este o problema foarte mica dar persista asa ca mergi ori cu garantia or mergi la un servis
succes

| Bernii explică:

Va multumesc pentru raspunsuri