| Raduu a întrebat:

Asaaa, ce telefon BUN imi recomandati recomandati intre 300-450 lei? Unul care sa aiba camera buna, (+2mp) si sa auda destul de tare/clar difuzoarele, si, sa aiba un software puternic, adica sa nu mearga greu... Funda! happy

Răspuns Câştigător
| xBlueEyes a răspuns:

Daca vrei cu touch, ia-ti LG kp500 cookie. EXCELENT pentru 430 RON( pret de acum 1 an) acum poate fi in jur de 380, probabil... thinking dar ti-l recomand... il am si eu. Poti edita poze, ai Paint pe el, poti edita videoclipuri, are camera de 3, 15 mp, radio, 256 k culori si multe altele. Funda?

1 răspuns:
| Shark_6601 a răspuns:

Bah eu zic sa iti iei corby corby