| ASDbahhh a întrebat:

Asadar, am o problema cu tableta, am resetat-o la setarile din fabrica, iar in setari, la stocare imi apare asa: memoria interna care are 50mb total si 9 liberi, allviews3 (ceva de genu) care are 12 gb total si 11.2 liberi si cardul sd. Cand incerc sa instalez orice aplicatie, imi spune ca nu am suficienta memorie.Cum pot sa instalez aplicatii in partitia "allviews3"?

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Încearcă s-o resoftezi. Din ce spui tu, se pare că-i virusată. Asta în cazul în care n-are vreo defecțiune fizică. Pentru mine sună virusată.