| Voicu_Eduard_2002 a întrebat:

Aseară am descărcat multe poze si acum nu mai merge, imi apare tot ecranul plin de poze... Daca incerc dar șterg se blochează, nu stiu ce sa fac fara sa instalez windowsu.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut! Ne poti spune cateva detalii despre componentele computerului, cum ar fi versiunea sistemului de operare, procesorul, memoria RAM si spatiul de pe harddisk? Anul cumpararii computerului poate fi cat-de-cat util in cazul in care nu stii exact componentele.

| Voicu_Eduard_2002 explică (pentru PainTech):

Intel celeron dual core 2.16 hdd 500gb 4 gb ram, placa video inteles graphics, l am cumparat in 2016 Si este laptop sistem de operare windows 10