| bardy a întrebat:

Aseară mi s-a luat netul, iar astăzi am plătit Internetul la un magazin care are paypoint si as dori sa știu cam in câte zile dau drumu la internet.am sunat la cei de la rds si mi.au spus sa aștept pana vine data in care am plătit in Ianuarie si nu vreau sa aștept atâta.deci cam in câte zile dau drumul? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| andreeaczy a răspuns:

A doua zi ar trebui sa-ti dea drumul la net.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai sună-i încă o dată și roagă-i să te informeze mai concis. Ar fi fost normal, să te poți conecta după câteva ore...