| lary1399 a întrebat:

Astazi ai mei mi-au luat un laptop nou(de la Dell) si are instalate windows 7 si toate celelalte aplicatii de care am nevoie si tot ce mai trebuie sa-i fac e sa-l conectez la internet ca sa se actualizeze si sa intre efectiv in functiune. Eu pentru internet am un modem si cand am incercat sa conectez modemul la laptop si sa creez broadband connection mi-a spus ca are o eroare. De absolut fiecare data cand am incercat asta sau orice altceva. Cum modemul a fost instalat mai demult nu imi mai aduc aminte unde am toate foile primite cu el. Ca sa fac o conexiune pe laptopul nou am nevoie de un CD sau de ceva de la modem(exceptie cablul care le leaga)? Si daca nu, atunci ce setari trebuie sa fac ca sa imi mearga?

5 răspunsuri:
| Alexxxxxx34 a răspuns:

Ai nevoie de CD-ul de la modem. Daca ii stii modelul scrie-l si iti spun ce setari trebuie sa ii faci. OK?

| Alexxxxxx34 a răspuns:

Nu il gasesc.

| Alexxxxxx34 a răspuns:

Acesta este?