| raincolours a întrebat:

Astazi am primit un mesaj de la o buna prietena care imi spune ca e-mailurile mele ii blocheaza calculatorul? E posibil asa ceva? Imi spune ca o pot "bana", ce inseamna asta? Va rog ajutati-ma, sa ies din ceata!

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Depinde de emil si depinde e calculator, daca e calculator mai vechi poate avea probleme, mai ales daca are mail yahoo.
Pur si simplu nu-i mai trimite mailuri, nu e greu.
Bafta

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diavolitadulce a răspuns:

Nu prea as crede ca e posibil asa ceva, dar cand spune ca te baneaza sau ca tu o poti bana inseamna ca ii blochezi contul si nu va veti mai gasi practic. daca este pe facebook, o poti debloca apoi, mai multe nu cred ca iti pot spune

| raincolours explică (pentru diavolitadulce):

Multumesc pentru raspuns

| Карина a răspuns:

Hmm...mi se pare ca accea prietena s-a saturat de tine, si o enervezi cu e-mailurile tale...happyfunda?