| LoryC a întrebat:

Astăzi am vrut să fac nişte poze cu telefonul, dar nu mi s-au salvat. Am vrut să descarc nişte imagini. Am dat să le salvez. După ce s-au descarcat am dat să deschid fişierul, dar nu spune că fişierul este inexistent.
Ce aş putea face pentru a rezolva această problemă?

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De unde anume le descarci? happy

| LoryC explică (pentru DoarBogdan):

Pozele de pe google image.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoryC):

Dar cum de nu mere... verifica unde se salveaza pozele. Schimba locatia. Dar daca descarci muzica merge?

| LoryC explică (pentru DoarBogdan):

Nu am incercat cu muzica.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoryC):

Ia incearca si sa imi zici.

| LoryC explică (pentru DoarBogdan):

Am descărcat o melodie şi văd că merge să o ascult.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoryC):

Ce browser ai?

| LoryC explică (pentru DoarBogdan):

Chrome

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoryC):

Ia reinstaleaza-l iar happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica unde salveaza pozele, daca nu le salveaza, inseamna ca e setat sa salveze in tel si nu mai ai spatiu. Cumpara un card de memorie si muta destinatia pozelor pe el sau verifica setarile telefonului. Se poate sa fi scapat telefonul in cap si da eroare camera foto.

| LoryC explică (pentru anonim_4396):

Am destul de multă memorie pe telefon şi pe card (încap peste 300 poze). Ieri puteam descărca fără probleme poze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoryC):

Da-i un hard reset si apoi verifica din nou daca poti face poza. Incearca sa o salvezi si in tel dar si in card.

| LoryC explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc sa ii dau un reset. Sper sa functioneze!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoryC):

Hard reset. Nu doar reset. Cu butonul de power si volum -.
Cauta cum se da hard reset la telefon. Reset normal nu e aceeasi treaba.

| LoryC explică (pentru anonim_4396):

Da, am observat asta cand ma uitam la setari. Voi incerca sa fac intai o copiere a fisierelor, apoi sa ii dau un hard reset.