| anonim_4396 a întrebat:

Astazi cand am deschis laptopul imi aparea poza de la ecran si oriunde apasam nu se intampla nimic. L-am inchis si l-am redeschis iar dar tot asa imi aparea.De obicei cand il deschideam trebuia sa imi apara parola dar acum doar poza imi apare si oriunde apas nimic.Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| vasiledominte a răspuns:

Poți încerca să îl resetezi sau sa schimbi Windowsul ..asta se întâmplă de oare ce PC tău este vechi. Și este plin de o sută de fișiere ne dorite. cel mai bun sfat al meu este să-ți copiezi datele importante după el și sa ii reinstalezi un Windows 8 asta este cel mai bun... sper sa te ajute...