| David_Doru_1999 a întrebat:

Astăzi mi-am cumparat o baterie externa promate provolta-21 și leul alb imi sta aprins non-stop, nu stiu cum sa il opresc, stie cineva?

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

La o apasare scurta, se aprind 1, 2, 3 sau 4 leduri si arata starea de incarcare. La inca o apasare scurta se opresc cele 4 leduri.
La o apasare dubla (dublu click) se porneste si se opreste lanterna.

| Algo098 a răspuns (pentru Algo098):

In manualul de utilizare scrie ca trebuie apasat butonul o data si la incarcarea telefonului de la baterie. Cei care au facut ghidul de utilizare sunt super inteligenti.