| fata2011 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un bluetooth pentru pc fiindca mi s-a stricat cablul de date de la telefon si cand l-am bagat in pc s-a instalat singur dar nu imi apare in my computer si nici nu il detecteaza telefonul si nici nu are drivere si nici instructiuni ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| dadaddadadda a răspuns:

Uita-te in bara din dreapta si daca iti apare acolo dai click stanga pe el si apoi add driver dar sa ai bluetoothul la tel apris si faci autoindentificarea si apoi va merge daca ai nelamuriri cautama la sica_lore@yahoo.com big grin

3 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Ce windows ai? ai cd de instalare pentru `bluetooth`?

| notsurewhoiam a răspuns:

Ce telefon ai? eu am Samsung si la fel patesc si eu dar cand nu dau de el intru in control panel, add hardware si dai next si bifezi instructiunile care se potrivesc si ti-l gaseste

| inexistent a răspuns:

Nu ii trebuie cd pentru inalare...si eu am si nu mi-a trebuit intra joc in dreapta pe bara aia albastra si iti arata o sageata... apesi p ea si trebuie sa iti apara bluethooth.dai click stanga pe el si dai add a device iti activezi si tu.si trebuie sa mearga e imposibil a sa mi-a facut si mie prima data! Succes!