| sergiustephan a întrebat:

Astazi mi-am instalat Windows 8 Pro si dupa cateva ore mi-a aparut o chestie in coltul din dreapta jos precum ca nu am Windows-ul activat.Am incercat activarea telefonica,dar mie nu imi apare butonul ala,, activate by phone".
CE SA FAC?
dau FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce n-ai descarcat editia Enterprise de pe site-ul Microsoft care te tine minimum 90 zile? Apoi mi se pare ca te lasa sa extinzi perioada inca putin timp. Pana atunci se lansa oficial in magazinele de pretutindeni si puteai sa cumperi varianta standard(mai ieftina, dar suficienta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci implica pirateria, care nu se discuta aici! Du-te si cauta in alta parte!