| DanielVălean a întrebat:

Astazi vorbeam cu cineva pe skype, si dupa cateva minute de vorba, nu mai mergea microfonul de la casti. L-am deconectat, l-am conectat la loc, m-am asigurat ca e bine bagat in pc, dar inca nu mergea. I-am dat restart pc-ului, router-ului, orice am putut face am facut. Si tot nu merge. Ceva idei ce as putea face? Nu cred ca s-a stricat doar asa de la sine in timp ce vorbeam cu cineva.

Răspuns Câştigător
| Vl4dimir a răspuns:

Vezi daca la Skype e activat microfonul, iar daca este, incearca sa reinstalezi driverul placii de sunet pe care il ai.

| DanielVălean explică (pentru Vl4dimir):

Asta am facut si a mers, mersi.

3 răspunsuri:
| Moralis5565 a răspuns:

Ai incercat sa vezi de la skype daca ai microfonul oprit? laughing