| Bacanu_Petrus_1987 a întrebat:

Asus gtx 1070 ti cerberus 75 grade, setati ultra pubg temperatura este normala?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Eu zic ca este ok. Poti adauga ventilatoare in spate si/sau in fata cu speranta sa mai scada cateva grade.

| PainTech a răspuns:

Da, temperatura e normala, dar destul de aproape de limita. Poti seta ventilatoarele existente pe un mod mai agrasiv folosind MSI Afterburn ( poate scadea putin durata de viata a acestora si vor face mai multa gaalgie ) sau poti adauga altele noi.

Mult noroc!

| DoctorWh0 a răspuns:

Este destul de ok... PUBG este un joc destul de intensiv, deci e chiar foarte ok 75 grade.