| RAY a întrebat:

ASUS ROG GL552VX-CN059D

are cineva acest model de laptop?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il am, dar cred ca iti pot da un sfat.
Nu-ti lua un laptop de gaming, decat daca esti la facultate si nu ai alta optiune.
Laptopurile de gaming sunt mult mai slabe decat un sistem facut pe piese. Dupa 2 ani deja iti vor merge jocurile cu lag.
Placa video 950 nici nu se poate compara cu una de desktop.
Poti face aici un whishlist si sa ceri mai multe pareri aici http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu il vreau pentru cpu lui mai mult cateodata sa ma joc pe el atat, de esktop nu vreau sa mai aud vreodata in viata mea m-am saturat de ele, vreau ceva portabil si bun

si asta imi place

http://www.emag.ro/......DXKX7YBBM/

voi vedea cati banii voi avea, cei drept are un cpu bun si ram si placa video, merita banii

| JetBlueJet a răspuns:

E de gaming?

| RAY explică (pentru JetBlueJet):

Nu chiar, adica nu te poti juca multe ore pe el pentru a e laptop nu-i desktop e logic asta