| Denii13 a întrebat:

Ati da un laptop pentru un iPhone?

8 răspunsuri:
| Tudyss a răspuns:

Daca laptopul nu e performant si m-am plictisit de el da, dar daca e bun si lucrez mult pe el nu

| Denii13 explică (pentru Tudyss):

Pai laptopul e bun, are doar un an.problema e ca vreau un iphone de mult timp si trebuie sa aleg intre cele doua, nu lucrez pe el, mai mult ma uit la seriale si asta va fi nasol...

| Tudyss a răspuns (pentru Denii13):

Despre ce iphone e vorba? ce model?

| Denii13 explică (pentru Tudyss):

Pai 4 sau 4s big grin

| Tudyss a răspuns (pentru Denii13):

Daca 4sul e nou+garantie+deblocat valoreaza min 30 mil, daca ai un laptop de 10 mil merita, si in cazul la iphone 4...il gasesti ieftin la un service gsm ~ 6-7 mil

| Denii13 explică (pentru Tudyss):

Cred ca voi face alegerea asta, sper sa nu regret.mersii de ajutor! >big grin

| Blagandrey a răspuns:

Daca laptop-ul e de vremea lui bunica laughing atunci da asa da, dar daca e bun nu se merita.

| DrunkenRat a răspuns:

Never. smug