| doraz a întrebat:

Atunci cand deschid calculatorul imi apare "Log in..." si cand il inchid, nu-mi mai apare ca inainte, acum imi >>apare-Start-Shurt >Down-What do you want to computer to do?"si scrie Hibernate, log off..., shut down, restart.Cum il fac sa nu-mi mai apara la inceput Log in si atunci cand il inchid sa se inchida normal, ca inainte Turn Off?

3 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Ca sa nu iti mai apara logarea:din control pannel-users-dezactiveaza orice alt cont in afara de administrator si daca nu exista anuleaza parola pe admin(trebuie sa o si sti)
si mdespre inchis nu am inteles ce vrei sa spui dar daca tu il inchizi de la buton sa stii ca nu este bine daca nu incearca de la:clic dreapta proprietati sau tot din control pannel(depinde de ce sistem de operare ai)

| ilydude a răspuns:

Pai ai facut tu ceva.straight face
oricum. ori il inchizi de la buton, ori apesi pe log off.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot in aceeasi situatie ca teodora ma poate ajuta cineva multumesc las idul meu pentru detalii stefy_mymess