| ZuZulache a întrebat:

Atunci cand e ziua ta pe facebook, ar trebui sa scrie atunci cand esti pr cu sarbatoritu :write on her wall.
dar atunci cand scrie send her a message, cum faci ca sa ii apara pe wall?(adica nu sa ii trimiti mesaj sa, sa ii scrii pe wall)
adica ce trebuie sa face persoana aia ca lumea sa nu ii mai trimita mesaje si sa ii scrie pe wall?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu-ti spun. sâccc happy

| decodesky a răspuns:

Systemu asa este conceput happy daca nu esti prieten sau legatura directa sa nu ii poti scrie pe "perete" sa poti sa ii postezi pe wall/perete ceva trebuie sa accepte el prietenia ta sau sa aiba el/ea setat in profilul ei chestia aia "oricine poate posta pe perete"happy