| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Atunci cand folosesc orice pereche de casti la laptop, se aude gajait, pana in momentul in care intru la proprietatile sunetului si schimb balansul sunetului, pe casta dreapta sau stanga oprind sunetul. Dupa ce fac asta, se aud amandoua castile, chiar daca am setat doar pe o casca. A inceput sa faca asa de ceva timp, deci nu era din totdeauna. Funda unei rezolvari!

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Salut ar trebui ca la setarile audio sa ai o setare numita loudness equalization ancearca sa o bifezi si vezi daca merge.
Ai aici o imagine https://ibb.co/gUuLZm