| Sonia822 a întrebat:

Atunci cand o pagina de Facebook face un live, poate sa vada cine priveste live-ul respectiv? Chiar daca sunt 10 persoane, chiar daca sunt 2000 persoane? E acolo vreo optiune, sa vada cine s-a uitat?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eu am văzut Live-uri unde zicea x, y, z urmărește și nu ii aveam la prieteni pe respectivii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există nici o opțiune. Îți arată doar numărul de persoane care urmărește live-ul. Numai dacă îți lasă vreun comentariu, doar asa știi. Dacă nu ai observat, atunci când deschizi un live îți apare sugestie de la Facebook "comentează pentru a știi x că îl urmărești". Bine, nu de fiecare dată apare această sugestie. Așa îți dai seama că cel care inițiază un live nu are de unde știi cine il urmărește.

| Sonia822 explică (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza cum se vede pe partea cealalta, cei care posteaza daca vad. De exemplu un ziar.