| Affe a întrebat:

Atunci cand pornesc PC-ul imi da un fel de eroare la care imi zice asa: Ne pare reau daru incercarea de root ale tuturor browserelor cunostute nu a reusit!
Aceasta erare ma enerveaza si nu stiu cum s-o rezolv.Ma puteti asjuta? big grin

Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ala-ti face probleme! An attempt to add root certificate to all known browsers on your computer failed
Si daca scoti antivirusul trebuie scos si certificatul lui.
El se afla in registrii, tastand "certmgr.msc" apoi cauti "Trusted Root Certification Authorities". Il stergi si repornesti calculatorul. Apoi instalezi Bitdefender free: http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html
e mai bun de cat NOD-ul.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai cumva NOD ESET Antivirus?

| lpavel a răspuns:

Dai clic drept jos in bara (taskbar) apoi clic pe Manager Activitati, clic pe pornire, si dezactiveaza toate prostiile care crezi ca nu vrei sa porneasca o data cu windows! Sper sa se rezolve asa, Bafta!

| Affe explică (pentru Salontanul):

Da

| Affe explică (pentru Salontanul):

Nu NOD-ul mi-a facut probleme eu am schimbat niste serari dar l-am reinstalat si merge perfect acum este un antivirus de nota 10. M-ai ajutat si tu cand ai zis sa-l dezinstalez, + ca am cumparata si licenta la el.