| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand un cont de Facebook este blocat pentru activitate suspicioasa, se blocheaza automat toate conturile de Facebook facute de pe acel calculator si adresele de e-mail?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conturile de facebook se blocheaza la nivel de cont / user nu de ip

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se blocheaza toate conturile. Se blocheaza doar contul acela cu care ai incalcat interdictia.

| Ziser a răspuns:

Se blocheaza doar contul respectiv, alte conturi de FB sau de e-mail nu au legatura cu contul care a fost blocat, poti folosi e-mailurile si celelalte conturi de FB fara grija! Bafta happy

| amyana00 a răspuns:

Bună. Nu, se blocheaza doar contul cu probleme, adresa de e-mail si celelalte conturi nu au nicio legatura.
Sper ca te-am ajutat. O seara buna! happy