| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand vreau sa vad un film nu imi merge decat prin winamp, daca vreau sa il vad cu vlc sau media player se aude doar sonorul, imagine nu are, apar doar niste dungi grose frez si verde.Aceleasi filme le-am vazut cu vlc inainte sa imi formateze cineva PC, dar persoana respectiva mi-a instalat tot ce trebuia.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Eu cred ca te pot ajuta, am o impresie vaga ca nu ti-a pus codecuri.

5 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Descarca si instaleaza acest packet
K-Lite Codec Pack 5. 7
http://www.megaupload.com/? d=5CIPW3P0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa reinstalezi si codecurile, logicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc foarte mult, o sa il chem pe cel care mi l-a formatat, pentru ca eu nu ma pricep

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc foarte mult, o sa il chem pe cel care mi l-a formatat

| VlyCas a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa le vezi cu alt programtongue

BS-player e foarte bun
The KMPlayer

eu astea 2 folosesc, si nua mnici o problema.Se descarca faoret usor.

Spor la vizionat fulme