| Fran_Kalina_Drăghici_2001 a întrebat:

Auziți vreau sa ma apuc de vlog si nu stiu ce nume sa imi pun.Ma puteți ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Youtube-ul este plin de astia care fac 'vlog' dar nu toti se pricep!
Daca nu ai urmatoarele, te rog sa nu te apuci deoarece vei constata ca nu ai succes sau ai mai multi hateri decat fani!
Camera buna care sa filmeze 1080p
Lumina corespunzatoare unui video de calitate
Subiecte interesante de discutie
O voce placuta, sa nu vorbesti pitigaiat sau cu prune in gura
Iti va fi greu sa faci vizualizari si ai undeva la 15 ani din cate vad... singurii vizualizatori ar fi cei care sunt mai mici decat tine, in rest majoritatea vor face glume pe seama ta... daca stii ca esti bun si ca ai aparatura si stii sa editezi video-urile adica in video nu apare si faza cand pui mana pe camera sa pornesti filmarea si la fel, la incheiere iar pui mana pe camera sa opresti filmarea, daca stii atunci apuca-te, daca nu stii, atunci nu! Ca si nume, incearca sa combini numele cu prenumele sau vezi tu, incearca sa nu copiezi pe altcineva!

2 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Spor numele nu te va ajuta sa strangi fani la cati vlogari noi si vechi sunt, vrei bani atunci nu sta toata ziua in fata pctongue

| Fran_Kalina_Drăghici_2001 explică:

Si nu am 15 ani...am 13 ani