| tonyclarynet01_9458 a întrebat:

Auziti am si eu un ipod 1 e ff vechi si am bagat niste muzica in el si l.am scos brusc din ITunes si acum nu mi se mai aprinde... imi puteti spune ce are sau cum sa.l fac? PS: L.am pus si la incarcat si nu se aprinde ( are un buton de unde se aprinde), Multumesc :*!

2 răspunsuri:
| SmecheruCuSpate a răspuns:

Incearca sa il conectezi la itunes si sa ii dai restore

| VasileBogdan a răspuns:

Salut.Incearca sa il desfaci si vezi ca are o mufa la incarcare rupta sau atinge una de cealalta. Intra chiar la mufa de incarcare. Asta mi s-a intamplat si mie. Funda?