| kosti99 a întrebat:

Auziti cum se transfera credit de pe un telefon pe altul. Telefonul de pe care vreau sa transfer este un Nokia n70 si am abonament Orange pe el dar cand sun la *100# nu-mi apare Credit si Reincarcare este doar Reincarcare PrePay?

Răspuns Câştigător
| AndreeaE a răspuns:

Mdabig grin

4 răspunsuri:
| AndreeaE a răspuns:

*444* cati euro vrei sa transferi * nr de telefon catre care vrei sa trimiti euro #

| kosti99 explică (pentru AndreeaE):

Cum ar fi *444*2*0749750288#

| AndreeaE a răspuns (pentru kosti99):

Mdabig grin

| Teo4ro a răspuns:

Deci ca sa intelegem cu totii, tu vrei sa transferi cativa de pe abonamentul tau cuiva care este pe cartela. Reincarcare PrePay ar trebui sa fie optiunea prin care faci asta, dar vezi ca trebuie sa fi titular pe abonament pentru ca ti se va cere parola abonamentului...

| Bogdacutuu a răspuns:

Pe abonament nu exista credit.