| Radeas1 a întrebat:

Avast! 4.8 mai cere cîte un restart cîteodată. Adică avast need restart your system. Are ceva dacă nu accept? Adică dau pe No.

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Uite ce inteleg fraierii :
"Eu tot imi pierd iepurele multicolor pe camp si nu stiu ce sa fac ca sa il aduc inapoi, ce se intampla daca nu il aduc inapoi in cusca? "
Cum inteleg intelectualii :
" Daca a-b = 21 / 32 inseamna ca a = 8 dar din 8 trebuie facuta o fractie asa ca trebuie sa il aflu pe b. Are ceva daca nu rezolv si b-ul ca tot imi pica privirea pe el... "
Cum inteleg eu :
"Este o gluma, am inteles deci o tratez ca atare pentru ca este pusa pe T/A. straight face Bun deci ce &$%& mea vrei sa iti fac eu la pc?! Ca doar nu-s fratele computerului tau, mother *%$^&! "

P.S : Sper ca te-ai prins ca eu glumesc nu?

| Radeas1 explică (pentru Speed99):

Am greşit categoria din grabă.

| Speed99 a răspuns (pentru Radeas1):

Mda... GENIUS... big hug straight face

Răspuns utilizator avertizat