| Radeas1 a întrebat:

Avast! 4.8 mai cere cîte un restart cîteodată. Adică avast need restart your system. Are ceva dacă nu accept? Dacă dau pe No.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar daca a gasit un virus e bine sa dai un restart.In rest e ok.

| Radeas1 explică (pentru darrio2007):

Nu, după ce a făcut update ca cerut asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Radeas1):

Si eu am acelasi.Dar nu cere asa ceva dupa un update.Intra in setari la antivirus. Poate este setat sa ceara restart dupa fiecare actualizare.Acum am scanat si eu si mi-a gasit 3 virusi.Mi-a cerut update.Dar dupa ce am dat remove virus.Deci dupa scanarea sistemului.Nu dupa update.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu are nimic. Poti da linistit un "No".

| TMZillerR a răspuns:

Daca a detectat un virus deja in calculator atunci da trebuie sa ii dai restart, sa repare tot ce a corupt virusul. Daca ai facut update si iti cere restart, nu are nimic daca nu ii dai restart. Bafta!

| KingOmbladonTPU a răspuns:

Nu are, stai linistit. Doar daca dai restart isi face modificarile / updaturile. Oricum nu se intampla absolut nimic