| ayanna_4154 a întrebat:

Avast anti-virus este bun?

11 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Pai da ii bun, dar ti-as recomanda un nortontongue

| karellen a răspuns:

Da

| Ea12345 a răspuns:

Este bun, dar e mai bun Avira;)Il iei de aici:
http://download.cnet.com/......22935.html

| rafy a răspuns:

Si eu recomand nod e mai bun decat avast de 10000 de ori

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Nu este bun, eu l-am avut pe avast si am luat virusi si nu ia depistat acum am kaspersky care mia depistat virusi si ia localizat si sters.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Este cel mai bun antivirus gratuit pe care îl poţi găsi. Restul (Nod, Northon, Kaspersky) le găseşti doar crackuite (asta dacă nu le cumperi), ceea ce nu ar putea asigura chiar cea mai bună protecţie.

| OanaG a răspuns:

Da il am si eu! Sunt foarte multumita de el!:X

| morenaRox a răspuns:

Este bunwinking il am si eu si nu am probleme cu el.

| alexa15_9959 a răspuns:

Am avut si eu, nu era prea eficient.Nici NOD32 nu e de mare ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu deoarece mi-a stricat pcu de 3ori. recomand nod 32

| susie_7655 a răspuns:

Da este foarte bun. eu folosesc de 2 ani si jumatate si este eficientwinking. te sfatuiesc sa-l incerci.happy