| cosminache a întrebat:

Avast Internet Security sau Avast Antivirus Pro? De ce?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Avast Internet Security pentru ca aici ai 2 antivirusi in unul. Primul iti protejeaza computerul si al doilea reteaua de internet.Ambele sunt incluse in Avast Internet Security.
Bafta!

| Ekcstsy a răspuns:

Internet security pentru ca are tot ce are si antivirusul plus firewall

| irinel01 a răspuns:

Tu folosesti un singur antivirus dat cu aplicatii mai multe Avast Internet Security pe pentru retea(iti protejeaza pPC-ul de virusii de pe internet) iar Avast Antivirus Pro iti protejeaza Pc-ul de virusii care pot aparea din diferite unitati(drivere, hard, placa de baza, etc.)