| Girly97 a întrebat:

Avast nu mai are voce si imi placea sa ii aud vocea de exemplu "Threat has been detected". Cum pot sa restaurez vocea?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dă-i să bea gălbenuș frecat cu zahăr în lapte cald (glumă).

| Ineys a răspuns:

Strepsils, cough.

| IIIshaneIII a răspuns:

Bagi o versiune mai veche care avea vocea, presupun ca la ultima actualizare, au eliminat functia de voce cei de la avast

| CarcotasulVesel a răspuns:

Click dreapta pe iconul avast din taskbar (dreapta jos langa ceas) si vezi daca ai bifat "silent mode"

| andreiminion a răspuns:

Cred ca este bifat silent mod. Click dreapta pe iconita cu avast din taskbar. Vezi poate asta este problema.