| anonim_4396 a întrebat:

Avea cineva un program pe telefon cu care se uita pe camerele de la scoala sau le oprea... mai oprea calculatoarele la informati si taia netu laughing stie cineva o astfel de aplicatie?

6 răspunsuri:
| HereToHelp a răspuns:

Erau anumite programe cu care puteai sa vezi imagini de pe camere de supraveghere, dar cu pc-ul, nu stiu ce sa zic. Intreaba-l pe tip direct laughing

| Nume2 a răspuns (pentru HereToHelp):

Asta a fost acum un an... si nu mai dau de tip, nu suntem prieteni

| sandu69 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stii adresa ip a camerelor, si eventual username, si password, exita cumva o retea wifi fara parola?

| Nume2 a răspuns (pentru sandu69):

Nup. ele aflase cumva (tot de pe telefon) parola de la reteaua scolii

| Nume2 a răspuns (pentru Nume2):

El*

| HereToHelp a răspuns (pentru Nume2):

Prea sci-fi. Nu era chiar asa