| zggrr123 a întrebat:

Aveam laptopul stins si l-am scapat, se aprinde, porneste si inainte incepea sa vajaie dupa ce pornea, acum numai incepe sa vajaie ci se opreste. I s-a mai intamplat cuiva sau stiti ce as putea sa-i fac sa stea pornit? Si am vrut sa-l desfac, am scos niste suruburi dar nu pot sa desfac carcasa nu vad sa aiba altele si nu vreau s-o rup.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te baga sa umblii in el ca nu il poti face tu, mergi cu el la un centru de reparat laptopuri, datorită șocului cazaturii s-a oprit ventilatorul poate ai fisurat displayul sau alte componente s au "dus", cum de l ai scapat ce crezi ca e o jucarie? O sa te coste citeva sute de lei reparatia, daca o fii ceva usor daca nu i ati altul, dar in orice caz mergi cu el la un specialist, ala vede exact ce i ai facut si i ti spune pe loc ce are si cit te costă. De unde esti? Esti fata sau băiat, ce vârstă ai. Hai mersi si baftă.

| zggrr123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

N-am cu ce, daca veam nu intrebam pe aici ce are