| anonim_4396 a întrebat:

Aveam un cont de gmail vechi și acum nu știu dacă cei de la google mi l-au șters, pentru ca am încercat sa ma conectez cu singurele 2 parole știute de mine și nu am reușit. Cum aflu daca contul a fost șters sau nu și cum mi-l recuperez? Am un joc conectat cu contul acesta de gmail și nu pot sa dau de el. Clash of clans pentru cine întreabă.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Daca nu ti-a spus ca nu exista contul, si ai ajuns la parola, contul exista.

| Sophieka a răspuns:

Posibil sa fi fost hack-uit?

Precum spune colegul Yuoia. Daca ai ajuns la parola, inseamna ca exista contul. Asa din senin, cei de la Google nu iti sterg contul.

| Sophieka a răspuns:

Ar mai fi o varianta... Daca nu ai accesat contul acela de mult timp, 2-3 ani, e posibil sa fi fost sters. Dar nu sunt sigura. Insa stiu ca vechile mele id-uri de messenger, adica adrese de email, nu le mai pot accesa fiindca au trecut ani de zile in care nu am accesat adresele respective.