| BodoBog a întrebat:

Aveti idee cam cat de bun e mouse-ul gaming Redragon Legend? Daca aveti sau ati avut sa-mi spuneti cateva idei.

Răspuns Câştigător
| cerooscuras a răspuns:

Nici sa nu dai banii pe o asemenea porcarie overpriced, are un senzor de proasta calitate care este pe laser, cele optice sunt net superioare, iti recomand un Logitech g102 prodigy, hyperx pulsefire fps, rival 110 si orice mouse din seria fk de la zowie

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Nu am folosit niciodata un mouse de la Redragon si nici nu cred ca as incerca.
Cel mai bine mergi pe Logitech, parerea mea.