| Mazzenine a întrebat:

Aveti idee cam (, )cat m-ar costa pentru un update de bios la service?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Undeva intre 15 si 30 lei. Acum depinde de service.

| Mazzenine explică (pentru Intruder19):

Cele online sunt de incredere?

| Intruder19 a răspuns (pentru Mazzenine):

Nu stiu, sunt multe "firme fantoma", eu ti-as recomanda sau te duci personal cu el la un service pentru ca e mai safe.

| Mazzenine explică (pentru Intruder19):

Intr-adevar. Iti multumesc pentru raspunsuri.

| K0sti a răspuns (pentru Mazzenine):

Cine crezi tu ca-ti face update de bios online? Mai si ganditi!

| Mazzenine explică (pentru K0sti):

Eu ma refeream la firmele de service online. happy Caci se pot trimite in tara colete cu unitatile si se pot remedia acolo unde se poate. Ai inteles gresit ceea ce am scris, perimite-mi sa ma scuz.

| K0sti a răspuns (pentru Mazzenine):

E na, mai mare daraua decat ocaua...
Sa mai platesti si transport sa te rupi...