| PinguIstHEBest a întrebat:

Aveti idee cum pot face rost de net pe tel? Azi mi-am platit cartela telefonului cu 36 de lei...si de abia stau pe el..Deci,ma puteti ajuta cu asta? Dau funda..no hate

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumperi opțiuni dacă esti la prepay, schimbi abonamentul la tel dacă nu îți ajunge ce ai acum.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Te rog sa reformulezi intrebarea corect gramatical ca sa putem intelege, iar dupa aceea sa te ajutam

| PinguIstHEBest explică (pentru Începătorul988):

Deci...mai pe scurt vr sa am net pe telefon..stii cum as putea face rost? am platit azi telefon-ul.

| Începătorul988 a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Montezi un router wi-fi. Digi au abonamente de internet si de la 12RON.

| teo530 a răspuns:

Net gratis? Afla parola si fura netul vecinilorlaughing