| Bucur_Mihaita_2002 a întrebat:

Aveti idee cum sa repar butonul de bluetooth de la xbox one s? Cand il apas butonul de pornire nu mai licare si daca nu licare nu mai pot sa imi conectez controllerul. Chiar nu stiu ce sa ii fac. M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati raspunde

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e in garantie mergi cu el ma magazin si il repara ei. Daca nu iti recomand sa mergi la un service care repara console in zona ta. Nu exista ''reparatie maginca'' si daca te apuci si o desfaci sa umbli singur is sanse sa se complice problema.

| Bucur_Mihaita_2002 explică (pentru Wr3nch):

Da, e in garantie si voiam sa merg dar am vrut sa vad si parerile voastre