| Seby52 a întrebat:

Aveți idee dacă o husă de iPhone 8 PLUS o să vină bine pe un iPhone 8 simplu?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nici vorbă, plus e cu doi cm mai mare (h)

| Bizon95 a răspuns:

Binenteles ca NU
d'aia e plus pentru ca e mai MAREEEE
daar, poate esti inventiv si umpli golurile, ce stim noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu "o sa vina"

| Mascarici07 a răspuns:

Salut,

Cu aceasta gandire recomand sa nu-ti iei iPhone. Este ok sa ai si un telefon cu Android, nu te schimba cu nimic. Adica tot ala esti.

Pa!

| Seby52 explică (pentru Mascarici07):

Nu am avut niciodata iPhone si nici nu m-au interesat telefoanele de genul asta vreodata. Intrebarea am pus-o pentru ca am de facut un cadou, atata tot. Legat de gandire, cred ca tu ai o problema daca ajungi sa categorizezi oamenii dupa sistemul de operare al unui telefon.
O zi frumoasa in continuare!

| Mascarici07 a răspuns (pentru Seby52):

Da, asa este. Nu am procedat corect. Doresc sa imi cer scuze pentru neintelegerea provocata.

Succes!