| DeeaCarmen a întrebat:

Aveti smartwatch?
Ce model si cum vi se pare?

12 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Are sotul meu un Xiaomi Mi band 3, este foarte multumit de el mai ales ca pe el il intereseaza mai mult bataile inimii decat restul. Si eu imi doresc sa imi iau unul.

| Adry05 a răspuns:

Nu, nu-mi plac

| RAY a răspuns:

Nu am dar ar fi bun ca fac cardio
https://www.emag.ro/......DX0380BBM/
merita bani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei gt. E foarte misto. Pe langa partea de fitness la care se descurca f bine mai pot citi si msg

| doctorandus a răspuns:

Samsung Galaxy Active 2.

Nasol e că la Samsung aștepți mult pentru aduceri la zi de firmware. Au promis ECG și luarea tensiunii și nu le-au oferit deocamdată. În timp ce ceasuri chinezești la 40 Euro deja oferă așa ceva.

| DeeaCarmen explică (pentru doctorandus):

I-am cumparat Active 2. Am telefon de la Samsung.
Mi se pare ok. Acum nu stiu cat de bune sunt rezultatele care le aduce, dar ma ambitioneaza sa fac miscare.

| Sofer a răspuns:

Încă nu mi-am luat dar am văzut ca sunt folositoare.

| PainTech a răspuns:

Primul model de ceas Huawei.

Dragut, arata bine, intoarce priviri. Cat despre functionalitate poate fi util in unele cazuri dar de multe ori e mai facil sa scoti pur si simplu telefonul din buzunar. Partea de fitness nu prea ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o brățară fitness Mi band 4
E super, nici nu o simt la mâna, imi monitorizează somnul, i-a și pulsul, numărul de pași, cronomentru etc. E prima mea brățară fitness si sunt multumita! Ai mai multe chestii pe aplicația Mi Fit pentru brățară.(banda)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că îmi voi lua unul

| Reghqen a răspuns:

Mie nu-mi plac.

| lolikuj a răspuns:

Da,detin sun smartwatch Apple seria 1, nu mi se pare ca difera cu mult de celalalte modele, dar din toata smartwatchurile pe care le am incercat pana in momentul de fata mi se pare cel mai intuitiv, dar si cel mai folositor, avand functii pe care alte ceasuri nu le detin.